Menü
Your Cart

  Kolonlu Araç Platformu

  Kolonlu Araç Platformu

  Günümüzün temel problemlerinden olan otopark alanlarının yetersizliğinden yola çıkılarak geliştirilen araç platformlarımız araçlarınızı güvenli şekilde bodrum katlardaki otoparklara indirmenize olanak sağlamaktadır. Bu sayede hem otopark alanınız daha verimli hale gelmekte hem de yapının zemin kattaki kullanım alanı artmaktadır. Tamamen özel imalat olan Araç Platformlarımız müşteri istekleri doğrultusunda projelendirilip imalatı yapılmaktadır.

  Araç Platformları

  Araç kullanımı her geçen gün artış göstermektedir. Bu nedenle birçok araç problemine de aktif bir şekilde neden olmaktadır. Meydana gelen arızaların çözümü için de sanayi sitelerine hemen gidilmesidir. Dükkanımızda yer alan kaldırma platformu ile personellerimiz, işlerini kolay ve hızlı bir şekilde yapabilmektedirler. Aracınızın güvenliği bakımından oldukça önemli olmasının yanında, araç kaldırma platformu ve araç platformu kullanımı makine sanayinde yaygındır. Araçlara kaliteli bir şekilde bakım yapılabilmesi için bu gibi sistemler mutlaka kullanılmalıdır.

  Araç platformlarımız makaslı araç platformu ve kolonlu araç platformu olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Makaslı araç platformlarımız otoparklarda meydana gelen park yetersizliklerinden bodrum katlara indirilmesini sağlayan sistemdir. Bununla birlikte hem zemin kattaki kullanım tam anlamıyla yerine getirilmiş olur hem de otopark alanları verimli bir şekilde kullanılmış olur. Siz değerli müşterilerimizin özel isteğine göre projelendirilen makaslı araç platformlarımız kaliteli ve dayanıklı malzemelerden bir araya gelmektedir. Makaslı araç platformları ile aynı göreve sahip olan kolonlu araç platformu, aracınızın güvenli bir şekilde yerine oturmasını sağlamaktadır. Otoparkların yanında araçların kaliteli bir bakım görebilmesi için bu gibi platformların tercih edilmesi doğru bir karar olacaktır. OHC Lift şirketi tarafından kontrolleri yapılmakta ve arıza meydana geldiğinde titizlikle çalışmaktayız.

  Araç Platformlarının Özellikleri

  ·         Zemine ve çukura montaj için oldukça uygundur.

  ·         İniş hızını ayarlayabilmeniz için hız ayar valfi yer almaktadır.

  ·         Üretiminde yüksek çelik konstrüksiyon kullanmaktayız.

  ·         Butonlu kumanda ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir.

  ·         Hidrolik güç ünitesi yer almaktadır.

  ·         Yağlanma gereği duymayan rumanlı makaralar kullanmaktayız.

  ·         Yük kapasitesinden yüksek olan yüklere karşı emniyet valfi mevcuttur.

  ·         Hareketli yerlerde yağlanmasız burçlar yer almaktadır.

  Araç platformları, güvenli, kaliteli ve kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Araç platformlarına adapte edilen trafik sinyalizasyon sistemleri sayesinde araçlarınızı yönlendirerek istenilen kata ulaşmanızı sağlamaktayız. Araç platformlarımızın taşıma kapasitesi ise 3.000 kg-10.000 kg arasında değişiklik göstermektedir. Siz de kaliteli ve güvenilir bir hizmete ihtiyaç duyuyorsanız OHC Lift sizlerle. Araç platformu ve kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgi ya da fiyat teklifi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

  • Ürünlerimiz standartlara uygun CE Belgelidir.
  • Hidrolik Silindirler için honlanmış Boru ve Krom kaplı miller
  • Hidrolik kaçaklarda veya hortum patlamasında yükün düşmesine karşı hortum patlama valfleri.
  • Hareketli noktalarda yağlamasız burçlar
  • Yağlama gerektirmeyen rulmanlı makaralar
  • Mukavemeti yüksek çelik konstrüksiyon
  • Çukura ya da zemine montaj için uygun
  • Aşırı yüklere karşı emniyet valfi
  • İniş hızını ayarlamak için hız ayar valfi
  • Kaliteli kompakt hidrolik güç ünitesi
  • Kontrol, butonlu kumanda veya uzaktan kumanda ile
  • Seyir Mesafesi 0 – 12.000 mm
  • Kapasite 2.500 – 5.000 kg
  • Ebat ölçüleri taşıyacağı yük ve kurulum yapılacak alana göre değişmektedir.