Menü
Your Cart

  Rampa & Transpalet & İstif Makineleri

  Brand: Ohc Lift Model: MİM
  İSTİF MAKİNESİİstif Makineleri, Yük taşımak ve istif yapmak amacıyla kullanılan araçlardır. Kaldırma ve yürütme işlemi kullanıcının gücü ile manuel olarak gerçekleştirilir. Taşıyıcı çatallar sabit olup ayarlanabilir çatallar yardımıyla farklı ölçülerdeki yükler kaldırılabilir. Bu modeller taşıma..
  Brand: Ohc Lift Model: HB
  TRANSPALETTranspalet, çalışan personellerin belirli bir yükü kolay ve güvenli bir şekilde taşıması  için tasarlanmıştır. Depo, Market, inşaat, AVM, vb. gibi işletmelerde, paletler üzerine istiflenmiş veya ağırlığı fazla olan ürünleri pratik bir şekilde taşımak için tercih edilen manuel tra..
  Model: MNTRMP
  Menteşeli rampa; beton içine gömülerek hiçbir yer kaplamayan, hidrolik ekipmanları ve tasarımının uyumu ile çok kullanışlı bir rampadır.AvantajlarıYükleme süresini kısaltarak iş verimliliğini arttırırYüksek hareket aralığı ile yükleme ve boşaltmada her araca uyum sağlarHidrolik ve elektrik uyumu ..
  Model: MNTRMP
  Mobil Yükleme rampası; araç ile depo alanınız arasında köprü kurmanızı sağlayan çok fonksiyonel sistemlerdir. Hidrolik pompa ve piston sistemi ile tek tuşla rahatça kullanılabilmektedir. Teleskopik lipli yükleme rampası, makaslı platform ve mobil rampa seçenekleri ile tüm yükleme senaryolarınıza çöz..
  Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)