Menü
Your Cart

    Ohclift Blog RSS Beslemeleri

    09 Aug Hidrolik Araç Asansörü Nedir
    admin 0 74
    Hidrolik araç asansörü nedir ve nerelerde kullanılır merak edilmektedir. Hidrolik araç asansörleri hidrolik bir çalışma sistemine sahip olduğundan bu adı almaktadır. Hidrolik sistem hidrolik silindirlerden oluşmaktadır. Araç asansörünün çalışma prensibi hidrolik sistem ile çok aha etkili olmaktadır. Hidrolik güç ünitesi her araç platformunda buluna..
    31 Jul Yük Asansörü Nedir
    admin 0 364
    Günlük hayatta pek çok iş alanında taşıma araçlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Ancak bu araçları hem üretimde hem de depolama için kullanan kişilere maddi açıdan en verimli sonucu vermesi odlukça önemlidir. Bunun pek çok örneği bulunmaktadır ki bu teknolojinin en son eseri yük asansörü olmaktadır. Pek çok ürünün taşınması, parçaların kısa sürede bir n..
    05 May Araç Platformu Nedir? Araç Asansörü Ölçüleri ve Fiyatı
    admin 0 2119
    Donanıma sahip olan asansörler 19.yüzyıldan beri insan hayatında önemli bir yer kaplamaktadır. Bu asansörler birçok farklı alanda kullanılmakta lup gelişen araç teknolojisi ile araç platformu olarak da öne çıkmaktadır. Araç platformu, diğer adı ile araç asansörü özellikle artan araba sayısında avantaj sağlayan bir üründür. Bunun yanında pek çok iş ..
    09 Feb Asansör İstanbul Fuarı 10-13 Mart 2022
    admin 0 1075
    ASANSÖR İSTANBUL Fuarı 10-13 Mart 2022. Sizleri standımızda görmekten mutluluk duyarız. SALON 9 / C-10https://www.asansoristanbul.com/katilimci/ohc-lift-asansor-makina-imalat-san-ve-tic-ltd-sti.html..
    16 Apr Hidrolik Asansör Çalışma Prensibi, Yönleri İşlevleri ve Avantajları
    admin 0 1555
    HİDROLİK ASANSÖR ÇALIŞMA PRENSİBİYÖNLERİ VE İŞLEVLERİ Tahrik yeteneğinin hidrolik pompa ünitesi tarafından sağlandığı asansör dizaynıdır. Hidrolik asansörler yukarı yöne doğru hareket ettirmek için yağın tanktan silindire gitmesi ve asenkron elektrikli dalgıç pompa kullanılır. Kullanılan pompaların özelliklerinin en önemlisi yukarı yönde hızını sab..
    16 Apr Araç Platformlarının Sağladığı Avantajlar ve Tercih Nedenleri
    admin 0 1081
    ARAÇ PLATFORMLARININ SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR ?Hızla gelişip büyüyen dünyada,insan nüfusunun artması ve kentleşmenin hızlanması ile birlikte artan otopark sorunlarını giderebilmek amacı ile imal edilen otoparklarda emniyetle kullanılan ve canlı taşımayan hidrolik sistemlere araç platformu denir.Hidrolik ya da elektrik tahrikli olarak tasarlanabilen ar..
    16 Apr Ekonomik Hidrolik Yük Asansörleri
    1 1806
    Hidrolik platformlar,hidrolik yağ basıncı kullanılarak piston yoluyla kabin hareketi sağlayan düşük maliyetli, kullanımı kolay iş sağlığı ve işçi bakımından güvenli bir iş makinesidir.Arsa birim maliyetlerinin artması ve yatay mimarinin gelişmesiyle yapı ve binalarda yük platformu ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Kullanım alanının verimliliği ar..
    16 Apr Yük Dağılımı Makaslı Platformu Nasıl Etkiler
    admin 1 850
    Müşterilerimiz, yük eşit olarak dağıtılmadığında Makaslı Kaldırma Masalarının etkilenip etkilenmeyeceğini sık sık sorar.Masalarınızı güvenli ve verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için kullanmanız için kısa bir kılavuz hazırladık.Yük dağılımına bağlı olarak kapasite nasıl etkilenir ... Yük eşit olarak dağıtılır ?Yükünüz masa gibi eşit d..
    16 Apr Yük Asansör Platform Kullanmanız için 5 Neden
    admin 0 803
    Yük Platformu Kullanmanız için 5 NedenDeponuza veya stok alanınıza asma kat döşemek, alanınızı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Yük platformu ile erişebildiğiniz ekstra bir kat sizin stokunuza hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve daha hızlı ürün sağlama potansiyelinizi artıracaktır. Yük asansörleri, asma katınıza erişmenin en hızlı ve en güv..
    Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)