Menü
Your Cart

  Ohclift Blog RSS Beslemeleri

  12 Sep Makaslı Yük Kaldırma Lifti
  admin 0 6463
  Makaslı yük kaldırma lifti özel imalat ürünleri olmaktadır. Yük kaldırma lifti diğer adı ile yük platformu olarak bilinmektedir. Her yük asansörü farklı kapasiteye sahiptir. Sağlam metal malzemeden elde edilen makaslı yük kaldırma liftleri ile çok taşıma işlemleri çok daha pratik olmaktadır. Pek çok farklı sektörde kullanılan bu asansörler iş yükün..
  05 May Araç Platformu Nedir? Araç Asansörü Ölçüleri ve Fiyatı
  admin 0 2670
  Donanıma sahip olan asansörler 19.yüzyıldan beri insan hayatında önemli bir yer kaplamaktadır. Bu asansörler birçok farklı alanda kullanılmakta lup gelişen araç teknolojisi ile araç platformu olarak da öne çıkmaktadır. Araç platformu, diğer adı ile araç asansörü özellikle artan araba sayısında avantaj sağlayan bir üründür. Bunun yanında pek çok iş ..
  09 Feb Asansör İstanbul Fuarı 10-13 Mart 2022
  admin 0 1947
  ASANSÖR İSTANBUL Fuarı 10-13 Mart 2022. Sizleri standımızda görmekten mutluluk duyarız. SALON 9 / C-10https://www.asansoristanbul.com/katilimci/ohc-lift-asansor-makina-imalat-san-ve-tic-ltd-sti.html..
  16 Apr Hidrolik Asansör Çalışma Prensibi, Yönleri İşlevleri ve Avantajları
  admin 0 2531
  HİDROLİK ASANSÖR ÇALIŞMA PRENSİBİYÖNLERİ VE İŞLEVLERİ Tahrik yeteneğinin hidrolik pompa ünitesi tarafından sağlandığı asansör dizaynıdır. Hidrolik asansörler yukarı yöne doğru hareket ettirmek için yağın tanktan silindire gitmesi ve asenkron elektrikli dalgıç pompa kullanılır. Kullanılan pompaların özelliklerinin en önemlisi yukarı yönde hızını sab..
  16 Apr Araç Platformlarının Sağladığı Avantajlar ve Tercih Nedenleri
  admin 0 1537
  ARAÇ PLATFORMLARININ SAĞLADIĞI KOLAYLIKLAR ?Hızla gelişip büyüyen dünyada,insan nüfusunun artması ve kentleşmenin hızlanması ile birlikte artan otopark sorunlarını giderebilmek amacı ile imal edilen otoparklarda emniyetle kullanılan ve canlı taşımayan hidrolik sistemlere araç platformu denir.Hidrolik ya da elektrik tahrikli olarak tasarlanabilen ar..
  16 Apr Ekonomik Hidrolik Yük Asansörleri
  0 2165
  Hidrolik platformlar,hidrolik yağ basıncı kullanılarak piston yoluyla kabin hareketi sağlayan düşük maliyetli, kullanımı kolay iş sağlığı ve işçi bakımından güvenli bir iş makinesidir.Arsa birim maliyetlerinin artması ve yatay mimarinin gelişmesiyle yapı ve binalarda yük platformu ihtiyacı her geçen gün artmaktadır. Kullanım alanının verimliliği ar..
  16 Apr Yük Dağılımı Makaslı Platformu Nasıl Etkiler
  admin 0 1140
  Müşterilerimiz, yük eşit olarak dağıtılmadığında Makaslı Kaldırma Masalarının etkilenip etkilenmeyeceğini sık sık sorar.Masalarınızı güvenli ve verimli bir şekilde kullanmanıza yardımcı olmak için kullanmanız için kısa bir kılavuz hazırladık.Yük dağılımına bağlı olarak kapasite nasıl etkilenir ... Yük eşit olarak dağıtılır ?Yükünüz masa gibi eşit d..
  16 Apr Yük Asansör Platform Kullanmanız için 5 Neden
  admin 0 1077
  Yük Platformu Kullanmanız için 5 NedenDeponuza veya stok alanınıza asma kat döşemek, alanınızı en üst düzeye çıkarmanın harika bir yoludur. Yük platformu ile erişebildiğiniz ekstra bir kat sizin stokunuza hızlı bir şekilde ulaşmanızı ve daha hızlı ürün sağlama potansiyelinizi artıracaktır. Yük asansörleri, asma katınıza erişmenin en hızlı ve en güv..
  Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)